WEDSTRIJD
10.02.21 | 1e ronde | Linda Fruhvirtova | Naoko Eto | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Linda Fruhvirtova | Naoko Eto | |
1e Service % | 19/29 (66%) | 25/35 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/19 (79%) | 8/25 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/10 (90%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/35 (71%) | 5/29 (17%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/64 (77%) | 15/64 (23%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Naoko Eto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Linda Fruhvirtova vs. Naoko Eto - onderlinge wedstrijden
10.02.21 | 1e ronde | Linda Fruhvirtova | Naoko Eto | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Linda Fruhvirtova form & Naoko Eto form
Linda Fruhvirtova - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-2, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
04.02.24 Kwalif. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
29.09.23 Halve finale | vs. Diana Shnaider | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Naoko Eto - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.12.23 Kwalif. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Tainan - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail |