INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Linda Prenkovic vs. Valeria Podda - onderlinge wedstrijden
24.06.13 | 1e ronde | Linda Prenkovic | Valeria Podda | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Breda | Clay |
Linda Prenkovic form & Valeria Podda form
Linda Prenkovic - laatste wedstrijden
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Maria Jovanovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
29.07.19 Kwalif. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.04.19 Kwalif. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.19 1e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Jelena Simic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.18 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
09.10.18 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Kalandarov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melilla - Clay | ||||
28.09.18 Halve finale | vs. Julia Payola | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.18 Kwartfinale | vs. Ivania Martinich | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.18 2e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.18 1e ronde | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Badenweiler - Clay | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Stammheim - I. hard | ||||
21.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Middelkerke - Clay | ||||
29.08.17 1e ronde | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
23.08.17 1e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
14.08.17 Kwalif. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - scratch | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
01.08.17 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
12.07.17 1e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-4, - Linda Prenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Valeria Podda - laatste wedstrijden
Athens - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Tanaporn Thongsing | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.13 2e ronde | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
23.09.13 1e ronde | vs. Ester Masuri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.13 2e ronde | vs. Maria Sakkari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alphen aan - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
26.08.13 1e ronde | vs. Klaartje Liebens | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 2e ronde | vs. Britt Schreuder | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.13 Kwartfinale | vs. Bernarda Pera | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.08.13 1e ronde | vs. Anna Katalina Alzate Esmurzaeva | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.13 Halve finale | vs. Nina Zander | 6-0, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Westende Middelkerke - Hard | ||||
12.08.13 2e ronde van de kwal. | vs. Camila Aguirri | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.13 Kwalif. | vs. Josepha Adam | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberley Zimmermann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.13 Kwalif. | vs. Nicky Van Dyck | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maaseik - Clay | ||||
22.07.13 1e ronde | vs. Michaela Boev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.13 2e ronde | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knokke - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.13 2e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
01.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Maurien Rikkert | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwalif. | vs. Vanesa Furlanetto | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Sandra Roma | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
24.06.13 1e ronde | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alkmaar - Clay | ||||
17.06.13 1e ronde | vs. Janina Toljan | 6-73, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.06.13 2e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.13 Kwartfinale | vs. Bernice Van De Velde | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.13 Halve finale | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
10.06.13 Kwartfinale | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.13 1e ronde | vs. Laura Schaeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.06.13 2e ronde | vs. Karen Barritza | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |