WEDSTRIJD
09.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Linda Sevcikova | Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-3, 10-8 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
09.06.98, 25 Jaar
18482 $
09.06.98, 25 Jaar
18482 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Linda Sevcikova vs. Ayumi Koshiishi - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Linda Sevcikova | Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Linda Sevcikova form & Ayumi Koshiishi form
Linda Sevcikova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Turati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alisa Vasileva | 4-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nisa Bulut | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Anja Stankovic | 2-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 6-2, 2-2, Lidia Encheva - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Koprivova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Maria Brotea | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 0-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ayumi Koshiishi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Dayeon Back | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Amelia Waligora | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Dunyon | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saoirse Breen | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yingqun Sun | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Annelin Bakker | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Salakthip Ounmuang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Tokyo - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |