WEDSTRIJD
26.08.20 | 1e ronde | Lisa Matviyenko | Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40 | ||
Lisa Matviyenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Lisa Matviyenko | 3-3 | |
3-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Lisa Matviyenko | 4-5 | |
4-6 |
2 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-15 | ||
Lisa Matviyenko | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40 | ||
Lisa Matviyenko | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Lisa Matviyenko | 1-4 | |
1-5 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
3-5 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0 | ||
Lisa Matviyenko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-5 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, A-40, 40-40 | ||
(0) | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
7-62 |
3 | ||
0-0 | Fabienne Gettwart | |
Lisa Matviyenko | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
Lisa Matviyenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fabienne Gettwart | |
0-0 | ||
Lisa Matviyenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Fabienne Gettwart | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Matviyenko | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lisa Matviyenko vs. Fabienne Gettwart - onderlinge wedstrijden
26.08.20 | 1e ronde | Lisa Matviyenko | Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Lisa Matviyenko form & Fabienne Gettwart form
Lisa Matviyenko - laatste wedstrijden
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hamburg - I. hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Bad - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail |
Fabienne Gettwart - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Daubnerova | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dimitra Pavlou | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Mara Guth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariia Masiianskaia | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Manca Pislak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mia Saveljic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Merel Hoedt | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |