WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Lisa Mays | Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | W60 Canberra | Clay |
STATISTIEKEN
Lisa Mays | Jelena Cvijanovic | |
1e Service % | 17/42 (40%) | 32/45 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/17 (94%) | 17/32 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/25 (68%) | 4/13 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/45 (53%) | 9/42 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lisa Mays | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lisa Mays | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Mays | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lisa Mays | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-2 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lisa Mays | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lisa Mays | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Mays | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Jelena Cvijanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lisa Mays | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
20.10.05, 18 Jaar
20.10.05, 18 Jaar
Lisa Mays vs. Jelena Cvijanovic - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Lisa Mays | Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Canberra | Clay |
Lisa Mays form & Jelena Cvijanovic form
Lisa Mays - laatste wedstrijden
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Jelena Cvijanovic - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darcy Parke | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
17.12.23 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Faith Sadgrove | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Han Shi | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 0-3, - Jelena Cvijanovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Susannah Su | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Findlay | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
09.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Susannah Su | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Stefani Webb | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anja Nayar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Pisar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Alian Zack | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Noa Major | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Ramharter | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Miscevic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |