Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
31.07.00, 23 Jaar
31.07.00, 23 Jaar
Lisa Mays vs. Sophia Fry - onderlinge wedstrijden
30.12.17 | 1e ronde van de kwal. | Lisa Mays | Sophia Fry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Playford | Hard |
Lisa Mays form & Sophia Fry form
Lisa Mays - laatste wedstrijden
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Sophia Fry - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 Kwalif. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
20.05.19 Kwalif. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |