WEDSTRIJD
15.08.20 | 1e ronde | Lisa Mays | Taylah Lawless | 6-1, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Taylah Lawless | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lisa Mays | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Taylah Lawless | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Mays | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Taylah Lawless | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Mays | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
5-1 | Taylah Lawless | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Lisa Mays | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
1-0 | Taylah Lawless | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Lisa Mays | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Taylah Lawless | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Mays | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Taylah Lawless | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lisa Mays | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-30, A-40 | ||
4-3 | Taylah Lawless | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Lisa Mays | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
28.07.03, 20 Jaar
28.07.03, 20 Jaar
Lisa Mays vs. Taylah Lawless - onderlinge wedstrijden
15.08.20 | 1e ronde | Lisa Mays | Taylah Lawless | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Lisa Mays form & Taylah Lawless form
Lisa Mays - laatste wedstrijden
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.04.23 Finale | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.04.23 Halve finale | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.04.23 Kwartfinale | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail |
Taylah Lawless - laatste wedstrijden
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Rhea Makesar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Miranda Poile | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Aoi Ito | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ji-Hee Choi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sema | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abbie Myers | 5-7, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Abbie Myers | 6-2, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
15.08.20 1e ronde | vs. Lisa Mays | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Zara Brankovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
02.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ellen Shanahan | 4-6, - Taylah Lawless - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
06.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sasha Nelson | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 2-0, Gabriella Da Silva Fick - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Kennel | 0-5, - Taylah Lawless - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
21.02.19 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.19 2e ronde | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
19.01.19 1e ronde | vs. Manon Leonard | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |