WEDSTRIJD
15.03.23 | 1e ronde | Lola Radivojevic | Dominika Salkova | 6-3, 6-75, 6-0 | W40 Ricany | I. hard |
STATISTIEKEN
Lola Radivojevic | Dominika Salkova | |
1e Service % | 50/95 (53%) | 45/99 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/50 (78%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/45 (49%) | 27/54 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/99 (47%) | 34/95 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/194 (56%) | 86/194 (44%) |
Dubbele fouten | 6 | 8 |
Aces | 8 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lola Radivojevic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-2 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lola Radivojevic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lola Radivojevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lola Radivojevic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lola Radivojevic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lola Radivojevic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lola Radivojevic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lola Radivojevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lola Radivojevic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lola Radivojevic | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lola Radivojevic vs. Dominika Salkova - onderlinge wedstrijden
15.03.23 | 1e ronde | Lola Radivojevic | Dominika Salkova | 6-3, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Ricany | I. hard |
13.05.22 | Kwartfinale | Dominika Salkova | Lola Radivojevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Osijek | Clay |
Lola Radivojevic form & Dominika Salkova form
Lola Radivojevic - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Eleni Christofi | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Victoria Kan | 6-3, 1-6, 7-610 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
11.11.23 | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 7-64, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Malene Helgo | 6-3, 4-6, 2-3, - Lola Radivojevic - scratch | wedstrijd detail |
Dominika Salkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Talia Gibson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 5-2, Ya-Yi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 6-73, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | Miriam Bianca Bulgaru - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 5-7, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-75, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Katie Swan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Katy Dunne | Katy Dunne - niet aangetreden | wedstrijd detail |