Lorena Schaedel vs. Ann Akasha Ceuca 26.03.2023

Lorena Schaedel vs. Ann Akasha Ceuca 26.03.2023 - W15 Antalya - confrontatie

WEDSTRIJD

26.03.231e ronde van de kwal.Lorena Schaedel Ann Akasha Ceuca 3-6, 6-2, 10-6 Turkey W15 Antalya Clay

STATISTIEKEN

10-6

Lorena Schaedel
Germany
08.01.01, 23 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
08.11.06, 17 Jaar







Ann Akasha Ceuca
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Lorena Schaedel vs. Ann Akasha Ceuca - onderlinge wedstrijden

26.03.231e ronde van de kwal.Lorena SchaedelAnn Akasha Ceuca3-6, 6-2, 10-6 wedstrijd detailTurkey W15 Antalya Clay

Lorena Schaedel form & Ann Akasha Ceuca form

Lorena Schaedel - laatste wedstrijden

Germany W50 Troisdorf - Clay
27.05.24
Kwalif.
vs. Fabienne Gettwart6-1, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Nikol Rivkin3-6, 7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
JAR W50 Pretoria - Hard
26.02.24
Kwalif.
vs. Alexandra Osborne1-6, 7-5, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Isabella Basson6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aely Arai2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Anamaria Kurtsikashvili6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Maya Drozd4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Da Ye Kim6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Kuznetsova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
03.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.11.23
2e ronde
vs. Olivia Bergler0-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Yasmine Wagner4-6, 6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
28.11.23
Kwalif.
vs. Hania Abouelsaad6-2, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Meshcheryakova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.11.23
2e ronde
vs. Alisa Kummel3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.11.23
1e ronde
vs. Danique Havermans6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofya Gapankova6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Sweden W15 Nasbypark - I. hard
30.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Sofia Haseth5-7, 6-2, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.10.23
1e ronde
vs. Klaudija Bubelyte1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
02.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Carlotta Moccia6-3, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.09.23
1e ronde
vs. Laura Cilekova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.23
Kwalif.
vs. Anna Snigireva1-6, 7-64, 10-8 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofia Avataneo6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
10.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Irina Balus3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
09.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rianna Ioana Coreisa6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Virginia Ferrara3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Noka Juric2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ann Akasha Ceuca3-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Maja Radenkovic1-6, 7-5, 8-10 nederlaagwedstrijd detail

Ann Akasha Ceuca - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
18.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Jana Otzipka4-6, 1-2, - Ann Akasha Ceuca - scratchnederlaagwedstrijd detail
17.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Lara Charles6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.03.24
Kwalif.
vs. Tea Lukic6-77, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
11.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Hannah Mikha Hannah Mikha - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Vlada Kozak2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
05.12.23
Kwalif.
vs. Anamaria Federica Oana2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ananya Vartak6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
03.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Meryem Alexandra Guener3-6, 6-0, 10-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
28.11.23
1e ronde
vs. Valerija Maija Kargina1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
22.11.23
1e ronde
vs. Sofia Shapatava3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Daria Shubina7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anna Schubries6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Ivanova6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
14.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Bianca Bulat5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
12.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ananya Vartak7-64, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Gozde Turhan2-6, 6-3, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
23.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Yaroslava Bartashevich6-3, 3-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
22.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Jowana Kolowrotkiewicz6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Emma Slavikova4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania W15 Brasov - Clay
20.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Alexia Lavinia Puiac6-70, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Romania W25 Bistrita - Clay
17.08.23
2e ronde
vs. Dalila Spiteri2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
16.08.23
1e ronde
vs. Alexia Iulia Marginean6-3, 0-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Darmstadt - Clay
17.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lucie Nguyen Tan1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Germany W25 Stuttgart - Clay
03.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Denisa Hindova1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
05.04.23
1e ronde
vs. Ilinca Dalina Amariei2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.04.23
Kwalif.
vs. Ines Faltinger6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
03.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Helena Buchwald4-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Alissia Chiara Gleixner6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lorena Schaedel6-3, 2-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
19.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Polina Pavlova3-6, 6-3, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
<