Lorena Schaedel vs. Ekaterina Makarova (2001) 21.11.2023

Lorena Schaedel vs. Ekaterina Makarova (2001) 21.11.2023 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

21.11.23Kwalif.Lorena Schaedel Ekaterina Makarova (2001) 6-3, 7-5 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

7-5

Lorena Schaedel
Germany
08.01.01, 23 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
16.07.01, 22 Jaar







Ekaterina Makarova (2001)
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Lorena Schaedel vs. Ekaterina Makarova (2001) - onderlinge wedstrijden

21.11.23Kwalif.Lorena SchaedelEkaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Lorena Schaedel form & Ekaterina Makarova (2001) form

Lorena Schaedel - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aely Arai2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Anamaria Kurtsikashvili6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Maya Drozd4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Da Ye Kim6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Kuznetsova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
03.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.11.23
2e ronde
vs. Olivia Bergler0-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Yasmine Wagner4-6, 6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
28.11.23
Kwalif.
vs. Hania Abouelsaad6-2, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Meshcheryakova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.11.23
2e ronde
vs. Alisa Kummel3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.11.23
1e ronde
vs. Danique Havermans6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofya Gapankova6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Sweden W15 Nasbypark - I. hard
30.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Sofia Haseth5-7, 6-2, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.10.23
1e ronde
vs. Klaudija Bubelyte1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
02.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Carlotta Moccia6-3, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.09.23
1e ronde
vs. Laura Cilekova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.23
Kwalif.
vs. Anna Snigireva1-6, 7-64, 10-8 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofia Avataneo6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
10.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Irina Balus3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
09.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rianna Ioana Coreisa6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Virginia Ferrara3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Noka Juric2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ann Akasha Ceuca3-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Maja Radenkovic1-6, 7-5, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
08.11.22
Kwalif.
vs. Tahlia Kokkinis1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
07.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Patricia Grigoras6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Fabienne Kim6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasia Grechkina3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail

Ekaterina Makarova (2001) - laatste wedstrijden

Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aminata Sall1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Natalia Fehr6-3, 4-6, 10-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
10.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Hania Abouelsaad1-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.23
Kwalif.
vs. Olivia Bergler6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Burenina6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Elizabeth Danailova1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.11.23
Kwalif.
vs. Lorena Schaedel3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-4, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
15.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Grom6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.11.23
1e ronde
vs. Anouck Vrancken Peeters1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Yana Tsion6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
16.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Snehal Mane4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Shakhzoda Asimova6-4, 3-6, 10-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
21.12.22
1e ronde
vs. Junhan Zhang3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
19.12.22
Kwalif.
vs. Maria Charl6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
18.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Rawan Abdelaziz6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Elizaveta Krokhina6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.12.22
2e ronde van de kwal.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
04.12.22
1e ronde van de kwal.
vs. Katharina Rothacker6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
24.11.22
2e ronde
vs. Aliona Falei0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.11.22
1e ronde
vs. Daria Domova6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
14.11.22
2e ronde van de kwal.
vs. Antonia Schmidt1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Borovinskaya6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W25 Sharm - Hard
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Berecoechea1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Klara Veldman1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Lakshmi Gowda7-66, 2-6, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
17.01.22
2e ronde van de kwal.
vs. Arina Solomatina2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
12.01.22
1e ronde
vs. Mariam Atia3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.01.22
Kwalif.
vs. Jana Elagamy6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
<