Lorena Schaedel vs. Fabienne Kim Degroot 06.11.2022

Lorena Schaedel vs. Fabienne Kim Degroot 06.11.2022 - W15 Heraklion - confrontatie

WEDSTRIJD

06.11.221e ronde van de kwal.Lorena Schaedel Fabienne Kim Degroot 6-0, 6-0 Greece W15 Heraklion Clay

STATISTIEKEN

6-0

Lorena Schaedel
Germany
08.01.01, 23 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.06.02, 22 Jaar







Fabienne Kim Degroot
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Lorena Schaedel vs. Fabienne Kim Degroot - onderlinge wedstrijden

06.11.221e ronde van de kwal.Lorena SchaedelFabienne Kim Degroot6-0, 6-0 wedstrijd detailGreece W15 Heraklion Clay

Lorena Schaedel form & Fabienne Kim Degroot form

Lorena Schaedel - laatste wedstrijden

Germany W50 Troisdorf - Clay
27.05.24
Kwalif.
vs. Fabienne Gettwart6-1, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Nikol Rivkin3-6, 7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
JAR W50 Pretoria - Hard
26.02.24
Kwalif.
vs. Alexandra Osborne1-6, 7-5, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Isabella Basson6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aely Arai2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Anamaria Kurtsikashvili6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Maya Drozd4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Da Ye Kim6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Kuznetsova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
03.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.11.23
2e ronde
vs. Olivia Bergler0-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Yasmine Wagner4-6, 6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
28.11.23
Kwalif.
vs. Hania Abouelsaad6-2, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Meshcheryakova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.11.23
2e ronde
vs. Alisa Kummel3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.11.23
1e ronde
vs. Danique Havermans6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofya Gapankova6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Sweden W15 Nasbypark - I. hard
30.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Sofia Haseth5-7, 6-2, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.10.23
1e ronde
vs. Klaudija Bubelyte1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
02.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Carlotta Moccia6-3, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.09.23
1e ronde
vs. Laura Cilekova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.23
Kwalif.
vs. Anna Snigireva1-6, 7-64, 10-8 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofia Avataneo6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
10.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Irina Balus3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
09.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rianna Ioana Coreisa6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Virginia Ferrara3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Noka Juric2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ann Akasha Ceuca3-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Maja Radenkovic1-6, 7-5, 8-10 nederlaagwedstrijd detail

Fabienne Kim Degroot - laatste wedstrijden

Croatia W15 Bol - Clay
26.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Zuzana Sopkova0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia W15 Bol - Clay
19.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Kiara Zabkova0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
12.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Zi Ying Ruan0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
05.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Krista Savicka6-70, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Croatia W15 Osijek - Clay
28.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Stella Knez2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
20.03.24
1e ronde
vs. Amelia Waligora0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
04.03.24
2e ronde van de kwal.
vs. Yasmine Wagner0-6, 0-4, - Fabienne Kim Degroot - scratchnederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Fayrouz Ben Hassine0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Louane Lutringer0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria W25 Warmbad - Clay
21.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tasha Cacciato0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
07.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Tanika Tyra Panaino1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
30.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Kaaviya Balasubramanian1-6, 0-1, - Fabienne Kim Degroot - scratchnederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lara Charles1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
France W15 Amiens - Clay
05.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Oceanne Lopez1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Keira Blackbeard0-6, - Fabienne Kim Degroot - scratchnederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
06.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Lorena Schaedel0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
30.10.22
1e ronde van de kwal.
vs. Nina Simonova2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
23.05.22
2e ronde van de kwal.
vs. Angelika Shapovalova0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
08.05.22
1e ronde van de kwal.
vs. Yoana Moneva0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
17.04.22
1e ronde van de kwal.
vs. Mia Kupres0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
10.04.22
1e ronde van de kwal.
vs. Aya Bychenko1-5, - Fabienne Kim Degroot - scratchnederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
13.02.22
1e ronde van de kwal.
vs. Hanna Piatrushka0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
17.10.21
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Sofia Haseth1-6, 0-1, - Fabienne Kim Degroot - scratchnederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
13.10.21
1e ronde
vs. Polina Iatcenko2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
31.05.21
1e ronde van de kwal.
vs. Viktoria Kurz3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
23.05.21
1e ronde van de kwal.
vs. Beyza Yaniklar1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
<