WEDSTRIJD
13.07.19 | Halve finale | Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-4 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
1e Service % | 49/59 (83%) | 39/55 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/49 (59%) | 12/39 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/10 (10%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 8/8 (100%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/55 (67%) | 29/59 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Louise Brunskog | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Louise Brunskog | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0 | ||
Louise Brunskog | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 5-1 | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louise Brunskog | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Louise Brunskog | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-1 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0 | ||
Louise Brunskog | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Louise Brunskog | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Andrea Agostina Farulla Di Palma | |
0-0 | ||
Louise Brunskog | 5-4 | |
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
04.10.00, 23 Jaar
04.10.00, 23 Jaar
Louise Brunskog vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma - onderlinge wedstrijden
13.07.19 | Halve finale | Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
15.05.19 | 1e ronde | Louise Brunskog | Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Louise Brunskog form & Andrea Agostina Farulla Di Palma form
Louise Brunskog - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
24.09.22 Finale | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.22 Halve finale | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.22 2e ronde | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Andrea Agostina Farulla Di Palma - laatste wedstrijden
W25 Austin - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Miyamoto | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Pescara - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Frant | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
27.07.21 Kwalif. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Romana Cisovska | 2-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Rizzolo | 6-0, 5-0, Kayla Rizzolo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Eduarda Piai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Julieta Estable | 7-5, 3-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Buenos - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Candela Bugnon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.07.19 Halve finale | vs. Louise Brunskog | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.19 Kwartfinale | vs. Anna Siskova | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Diana Khodan | 6-1, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.07.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Padova - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.05.19 1e ronde | vs. Diana Chehoudi | 5-2, Diana Chehoudi - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
19.09.18 2e ronde | vs. Julieta Estable | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |