WEDSTRIJD
19.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Louise Brunskog | Merna Refaat | 6-1, 6-3 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Louise Brunskog vs. Merna Refaat - onderlinge wedstrijden
11.08.22 | 2e ronde | Louise Brunskog | Merna Refaat | 4-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
19.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Louise Brunskog | Merna Refaat | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Louise Brunskog form & Merna Refaat form
Louise Brunskog - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 3-6, 0-1, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. June Bjork | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Linea Bajraliu | 7-61, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pettersson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Isabella Svahn | 6-74, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 2-6, 0-2, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Lidia Moreno Arias | 6-4, 4-0, Lidia Moreno Arias - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Irene Lavino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Erica Brennan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
24.09.22 Finale | vs. Olga Helmi | 0-4, - Louise Brunskog - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.22 Halve finale | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.09.22 2e ronde | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Naia Mercadier | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.09.22 1e ronde | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Merna Refaat - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |