WEDSTRIJD
22.08.22 | 2e ronde van de kwal. | Luana Plaza Araujo | Paula Ortega Redondo | 7-65, 0-6, 10-3 | W25 Vigo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
20.11.01, 22 Jaar
20.11.01, 22 Jaar
Luana Plaza Araujo vs. Paula Ortega Redondo - onderlinge wedstrijden
22.08.22 | 2e ronde van de kwal. | Luana Plaza Araujo | Paula Ortega Redondo | 7-65, 0-6, 10-3 | wedstrijd detail | W25 Vigo | Hard |
Luana Plaza Araujo form & Paula Ortega Redondo form
Luana Plaza Araujo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Arabella Koller | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Solymar Colling | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alice Soulie | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Hiba Heni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Gorska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Paula Ortega Redondo - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |