INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucia Cortez Llorca vs. Olga Helmi - onderlinge wedstrijden
10.05.23 | 1e ronde | Lucia Cortez Llorca | Olga Helmi | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Platja | Clay |
19.01.21 | Kwalif. | Lucia Cortez Llorca | Olga Helmi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Lucia Cortez Llorca form & Olga Helmi form
Lucia Cortez Llorca - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |