WEDSTRIJD
03.11.21 | 1e ronde | Lucia Peyre | Ines Murta | 7-5, 6-2 | W15 Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
Lucia Peyre | Ines Murta | |
1e Service % | 37/59 (63%) | 34/58 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/37 (73%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/22 (41%) | 5/24 (21%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/58 (59%) | 23/59 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucia Peyre | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucia Peyre | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucia Peyre | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucia Peyre | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucia Peyre | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucia Peyre | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lucia Peyre | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucia Peyre | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucia Peyre | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Ines Murta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucia Peyre | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ines Murta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucia Peyre vs. Ines Murta - onderlinge wedstrijden
03.11.21 | 1e ronde | Lucia Peyre | Ines Murta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Lucia Peyre form & Ines Murta form
Lucia Peyre - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Ashton Bowers | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Carolyn Ansari | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anita Tu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ellie Douglas | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-61, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Ines Murta - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.23 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail |