Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
05.04.05, 18 Jaar
05.04.05, 18 Jaar
Lucia Peyre vs. Maria Garcia Cid - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | Kwalif. | Lucia Peyre | Maria Garcia Cid | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Lucia Peyre form & Maria Garcia Cid form
Lucia Peyre - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Ashton Bowers | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Carolyn Ansari | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anita Tu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ellie Douglas | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-61, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Maria Garcia Cid - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oceanne Lopez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Makashvili | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Kubareva | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Kristina Dmitruk | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Min Liu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Lucia Peyre | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Les - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Valencia - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kamilla Bartone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Erica Oosterhout | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 6-3, 2-0, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail |