WEDSTRIJD
16.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Lucia Peyre | Miriana Tona | 6-2, 2-1, - scratch | W25 Florianopolis | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucia Peyre vs. Miriana Tona - onderlinge wedstrijden
23.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Lucia Peyre | Miriana Tona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
16.01.22 | 1e ronde van de kwal. | Lucia Peyre | Miriana Tona | 6-2, 2-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
Lucia Peyre form & Miriana Tona form
Lucia Peyre - laatste wedstrijden
W15 Norman - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Ashton Bowers | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Anna Zyryanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kristina Penickova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Allie Kiick | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Anita Sahdiieva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jackson - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Carolyn Ansari | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Taylor Cataldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anita Tu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Elizabeth Ionescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Makenna Jones | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Ellie Douglas | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-61, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Miriana Tona - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |