WEDSTRIJD
23.07.20 | 1e ronde | Lucie Havlickova | Andrea Nova | 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucie Havlickova | 0-0 | |
1-0 | Andrea Nova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Lucie Havlickova | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Andrea Nova | |
0-0 | ||
Lucie Havlickova | 2-2 | |
3-2 | Andrea Nova | |
0-0, 15-15 | ||
Lucie Havlickova | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
4-3 | Andrea Nova | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Lucie Havlickova | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Andrea Nova | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Lucie Havlickova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Andrea Nova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lucie Havlickova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
2-1 | Andrea Nova | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Lucie Havlickova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Andrea Nova | |
0-0 | ||
Lucie Havlickova | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
4-3 | Andrea Nova | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Havlickova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
05.11.03, 20 Jaar
05.11.03, 20 Jaar
Lucie Havlickova vs. Andrea Nova - onderlinge wedstrijden
23.07.20 | 1e ronde | Lucie Havlickova | Andrea Nova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Lucie Havlickova form & Andrea Nova form
Lucie Havlickova - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 7-62, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Anna Bondar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Brescia - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grado - Clay | ||||
27.05.23 Finale | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.23 Halve finale | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Hailey Baptiste | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Andrea Nova - laatste wedstrijden
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-72, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Csabi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Milovice - I. hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
06.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 6-1, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
26.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Ancicka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |