WEDSTRIJD
09.06.22 | 2e ronde | Lucija Ciric Bagaric | Denislava Glushkova | 7-5, 7-5 | W15 Banja | Clay |
STATISTIEKEN
Lucija Ciric Bagaric | Denislava Glushkova | |
1e Service % | 60/84 (71%) | 68/88 (77%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/60 (57%) | 37/68 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 7/14 (50%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/88 (51%) | 40/84 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/172 (52%) | 83/172 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucija Ciric Bagaric | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lucija Ciric Bagaric | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucija Ciric Bagaric | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-4 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Denislava Glushkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Denislava Glushkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucija Ciric Bagaric | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucija Ciric Bagaric vs. Denislava Glushkova - onderlinge wedstrijden
16.09.22 | Kwartfinale | Lucija Ciric Bagaric | Denislava Glushkova | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Varna | Clay |
09.06.22 | 2e ronde | Lucija Ciric Bagaric | Denislava Glushkova | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Banja | Clay |
Lucija Ciric Bagaric form & Denislava Glushkova form
Lucija Ciric Bagaric - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-0, Andrea Lazaro Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Francesca Jones | 2-1, Francesca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Camilla Gennaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Amina Anshba | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Marie Benoit | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Francesca Jones | 6-4, 0-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | - | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Lara Salden | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 6-72, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Amandine Monnot | 6-73, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Denislava Glushkova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |