WEDSTRIJD
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Ludmila Kareisova | Margaux Komano | 6-1, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Czech Republic
20.02.02, 22 Jaar
20.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
25.12.01, 22 Jaar
25.12.01, 22 Jaar
Ludmila Kareisova vs. Margaux Komano - onderlinge wedstrijden
18.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Ludmila Kareisova | Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Ludmila Kareisova form & Margaux Komano form
Ludmila Kareisova - laatste wedstrijden
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Colorado - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 2e ronde | vs. Carolyn Ansari | - | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Ceska - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.21 1e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.21 Kwalif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 Kwalif. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Margaux Komano - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |