WEDSTRIJD
01.07.20 | 1e ronde | Liudmila Samsonova | Camilla Scala | 6-2, 6-0 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Camilla Scala | |
0-0 | ||
Liudmila Samsonova | 1-1 | |
1-2 | Camilla Scala | |
Liudmila Samsonova | 2-2 | |
3-2 | Camilla Scala | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-2 | Camilla Scala | |
0-0 | ||
Liudmila Samsonova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Camilla Scala | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
2-0 | Camilla Scala | |
0-0, 15-0 | ||
Liudmila Samsonova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
4-0 | Camilla Scala | |
0-0 | ||
Liudmila Samsonova | 5-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Liudmila Samsonova vs. Camilla Scala - onderlinge wedstrijden
01.07.20 | 1e ronde | Liudmila Samsonova | Camilla Scala | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
03.06.18 | 1e ronde van de kwal. | Liudmila Samsonova | Camilla Scala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Brescia | Clay |
Liudmila Samsonova form & Camilla Scala form
Liudmila Samsonova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
13.08.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Camilla Scala - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
01.07.20 1e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 0-4, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Martina Trevisan | 0-6, 0-3, - Camilla Scala - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 2e ronde | vs. Verena Meliss | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.19 1e ronde | vs. Claire Liu | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Malene Helgo | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Aprea | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cordenons - Clay | ||||
10.08.19 Halve finale | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.19 2e ronde | vs. Francesca Jones | Francesca Jones - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.08.19 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
01.08.19 1e ronde | vs. Maria Marfutina | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
27.07.19 Halve finale | vs. Manca Pislak | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
26.07.19 Kwartfinale | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.19 2e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Torino - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-72, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Biella - Clay | ||||
02.07.19 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |