WEDSTRIJD
09.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Liudmila Samsonova | Shuyue Ma | 6-4, 6-4 | Nottingham | Grass |
STATISTIEKEN
Liudmila Samsonova | Shuyue Ma | |
1e Service % | 30/55 (55%) | 37/64 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/30 (83%) | 25/37 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/25 (64%) | 15/27 (56%) |
Benutte Breakpoints | 2/9 (22%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/64 (38%) | 14/55 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/119 (55%) | 54/119 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Liudmila Samsonova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Liudmila Samsonova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Liudmila Samsonova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Liudmila Samsonova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Liudmila Samsonova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Liudmila Samsonova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Liudmila Samsonova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Liudmila Samsonova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Liudmila Samsonova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Liudmila Samsonova vs. Shuyue Ma - onderlinge wedstrijden
09.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Liudmila Samsonova | Shuyue Ma | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Nottingham | Grass |
Liudmila Samsonova form & Shuyue Ma form
Liudmila Samsonova - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 3e ronde | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Jessica Pegula | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |