WEDSTRIJD
22.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Lulu Sun | Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-0 | W25 Porto | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lulu Sun vs. Celia Cervino Ruiz - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Lulu Sun | Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Porto | Hard |
Lulu Sun form & Celia Cervino Ruiz form
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Celia Cervino Ruiz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Kwartfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |