WEDSTRIJD
05.03.19 | Kwalif. | Lulu Sun | Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 6-1 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
Lulu Sun | Gabriella Da Silva Fick | |
1e Service % | 41/57 (72%) | 22/50 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/41 (71%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/50 (54%) | 19/57 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lulu Sun | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Gabriella Da Silva Fick | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lulu Sun vs. Gabriella Da Silva Fick - onderlinge wedstrijden
05.03.19 | Kwalif. | Lulu Sun | Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Lulu Sun form & Gabriella Da Silva Fick form
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Gabriella Da Silva Fick - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Emerson Jones | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Alana Parnaby | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Bridget Mihulka | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Laquisa Khan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jemma Carbis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nanari Katsumi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mio Mushika | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Emerson Jones | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Yuki Naito | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Lisa Mays | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Cara Korhonen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylie Mckenzie | 6-2, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Federica Bilardo | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |