WEDSTRIJD
22.02.19 | Halve finale | Lulu Sun | Olivia Gadecki | 7-5, 6-2 | W15 Perth | Hard |
STATISTIEKEN
Lulu Sun | Olivia Gadecki | |
1e Service % | 49/71 (69%) | 50/72 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/49 (63%) | 28/50 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/22 (73%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/72 (46%) | 24/71 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Olivia Gadecki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lulu Sun | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lulu Sun | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lulu Sun | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lulu Sun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Olivia Gadecki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lulu Sun vs. Olivia Gadecki - onderlinge wedstrijden
22.02.19 | Halve finale | Lulu Sun | Olivia Gadecki | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Perth | Hard |
Lulu Sun form & Olivia Gadecki form
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Olivia Gadecki - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Usue Maitane Arconada | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Danielle Rose Collins | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Shelby Rogers | 7-5, 2-0, Shelby Rogers - scratch | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Taylah Preston | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Talia Gibson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Miho Kuramochi | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 4-3, - Olivia Gadecki - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Suzan Lamens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |