WEDSTRIJD
17.09.20 | 2e ronde | Lulu Sun | Polina Gubina | 6-0, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Lulu Sun | Polina Gubina | |
1e Service % | 23/36 (64%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/23 (78%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/38 (63%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/74 (68%) | 24/74 (32%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Polina Gubina | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Polina Gubina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Polina Gubina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Polina Gubina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lulu Sun | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Polina Gubina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lulu Sun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Polina Gubina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lulu Sun | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Polina Gubina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
16.07.02, 21 Jaar
16.07.02, 21 Jaar
Lulu Sun vs. Polina Gubina - onderlinge wedstrijden
17.09.20 | 2e ronde | Lulu Sun | Polina Gubina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Lulu Sun form & Polina Gubina form
Lulu Sun - laatste wedstrijden
W75 Ricany - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Paula Badosa Gibert | 6-4, Paula Badosa Gibert - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Heather Watson | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Mika Stojsavljevic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Merel Hoedt | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Su Jeong Jang | 6-1, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 Kwalif. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-61, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stacey Fung | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Katherine Sebov | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louisa Chirico | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Polina Gubina - laatste wedstrijden
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-3, 0-5, - Polina Gubina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
12.07.22 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | - Polina Gubina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, - Polina Gubina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.21 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.21 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Nokes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Solymar Colling | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-4, - Polina Gubina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eda Arli | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Apalikhina | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Sophia Intert | 2-1, Sophia Intert - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail |