WEDSTRIJD
09.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Madison Bourguignon | Jana Vanik | 6-3, 1-6, 11-9 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
USA
19.09.97, 26 Jaar
15084 $
19.09.97, 26 Jaar
15084 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
15.02.03, 21 Jaar
15.02.03, 21 Jaar
Madison Bourguignon vs. Jana Vanik - onderlinge wedstrijden
09.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Madison Bourguignon | Jana Vanik | 6-3, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Madison Bourguignon form & Jana Vanik form
Madison Bourguignon - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Meng | - | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Novak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-4, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Katherine Hui | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 7-66, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatemesadat Zanjani | 1-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 7-64, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anushka Ashar | 6-0, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ibague - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Rushri Wijesundera | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Wichita - Hard | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lindsay Zink | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail |
Jana Vanik - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Mara Guth | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 4-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-72, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |