Magdalena Stoilkovska vs. Elizabeth Jurna 21.11.2021

Magdalena Stoilkovska vs. Elizabeth Jurna 21.11.2021 - W15 Lousada - confrontatie

WEDSTRIJD

21.11.211e ronde van de kwal.Magdalena Stoilkovska Elizabeth Jurna 7-65, 6-2 Portugal W15 Lousada I. hard

STATISTIEKEN

6-2

Magdalena Stoilkovska
Macedonia
12.04.96, 27 Jaar






21674 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Estonia
09.12.05, 18 Jaar







Elizabeth Jurna
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Magdalena Stoilkovska vs. Elizabeth Jurna - onderlinge wedstrijden

21.11.211e ronde van de kwal.Magdalena StoilkovskaElizabeth Jurna7-65, 6-2 wedstrijd detailPortugal W15 Lousada I. hard

Magdalena Stoilkovska form & Elizabeth Jurna form

Magdalena Stoilkovska - laatste wedstrijden

Egypt W25 Sharm - Hard
12.12.23
Kwalif.
vs. On Yu Choi6-1, 6-72, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
11.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Alicja Formella6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
07.12.23
2e ronde
vs. Karola Patricia Bejenaru2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
06.12.23
1e ronde
vs. Nina Rudiukova6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.11.23
2e ronde
vs. Yasmin Ezzat1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Nina Rudiukova6-3, 5-7, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Macedonia W40 Skopje - Clay
12.09.23
1e ronde
vs. Lexie Stevens3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
07.09.23
2e ronde
vs. Kateryna Lazarenko6-73, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.09.23
1e ronde
vs. Doroteja Petrovic3-6, 6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
31.08.23
2e ronde
vs. Manca Pislak1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
29.08.23
1e ronde
vs. Sabina Dadaciu6-1, Sabina Dadaciu - scratchoverwinningwedstrijd detail
Serbia W25 Vrnjacka - Clay
15.08.23
Kwalif.
vs. Emma Tothova0-6, 6-2, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
14.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Tea Nikcevic6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Finland W15 Savitaipale - Clay
03.08.23
2e ronde
vs. Margarita Ignatjeva3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
02.08.23
1e ronde
vs. Weronika Baszak6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - scratchoverwinningwedstrijd detail
Denmark W15 Vejle - Clay
26.07.23
1e ronde
vs. Sarafina Olivia Hansen5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
25.07.23
Kwalif.
vs. Izabelle Persson6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Emma Kamper Malmkjaer6-2, 5-7, 10-8 overwinningwedstrijd detail
Romania W15 Bacau - Clay
14.07.23
2e ronde
vs. Simona Ogescu3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.07.23
1e ronde
vs. Tamara Curovic4-6, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Serbia W25 Kursumlijska - Clay
15.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Giorgia Pinto6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - scratchnederlaagwedstrijd detail
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Alexandra Azarko6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
11.05.23
2e ronde
vs. Michaela Laki4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
10.05.23
1e ronde
vs. Dunja Maric7-67, 5-7, 6-1 overwinningwedstrijd detail
09.05.23
Kwalif.
vs. Alexia Iulia Marginean7-67, 6-4 overwinningwedstrijd detail
08.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Leontina Stojanovic6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
01.05.23
2e ronde van de kwal.
vs. Suana Tucakovic3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Serbia W15 Kursumlijska - Clay
27.04.23
2e ronde
vs. Sofia Rocchetti1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
26.04.23
1e ronde
vs. Ginevra Vallega Montebruno7-62, 6-2 overwinningwedstrijd detail
25.04.23
Kwalif.
vs. Anja Petkovic6-0, 7-61 overwinningwedstrijd detail

Elizabeth Jurna - laatste wedstrijden

Spain W15 Alcala - Hard
22.11.23
1e ronde
vs. Marcelina Podlinska1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Victoria Lazarova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Carlota Garcia Alonso6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Alejandra Ramirez Botella6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Loule - Hard
24.10.23
Kwalif.
vs. Matilda Mutavdzic2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Beatrice Laura Pirtac6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Faro - Hard
15.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Daria Khomutsianskaya2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Valeriia Fomenko6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain W25 Baza - Hard
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lorena Solar Donoso3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W25 Leiria - Hard
11.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Baylen Brown6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Valladolid - Hard
28.08.23
2e ronde van de kwal.
vs. Fangran Tian1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
27.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Portugal W100 Figueira - Hard
23.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Olga Helmi0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W40 Porto - Hard
16.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Daniela Seguel4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Don - Carpet
12.07.23
1e ronde
vs. Maneva Rakotomalala6-4, 1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.07.23
Kwalif.
vs. Aryana Bartlett6-1, 6-75, 10-5 overwinningwedstrijd detail
09.07.23
2e ronde van de kwal.
vs. Pilar Astigarraga Harper6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Portugal W25 Cantanhede - Carpet
02.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Bojana Marinkovic6-3, 1-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Spain W40 Palma - Hard
25.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Viktoria Morvayova1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W60 Madrid - Hard
11.06.23
1e ronde van de kwal.
vs. Katarina Stresnakova5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W25 Setubal - Hard
06.06.23
Kwalif.
vs. Indira Lepage4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.06.23
2e ronde van de kwal.
vs. Alejandra Ramirez Botella6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Spain W15 Malaga - Hard
23.05.23
1e ronde
vs. Amelie Van Impe5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Monzon - Hard
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Karine Marion Job4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25+H Tossa - Carpet
01.05.23
Kwalif.
vs. Nahia Berecoechea0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
30.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Linn Goerdes6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Portugal W60 Oeiras - Clay
23.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Eri Hozumi0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
19.02.23
1e ronde van de kwal.
vs. Aaddi Gupta6-76, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal W15 Lousada - I. hard
28.11.22
Kwalif.
vs. Tilde Stromquist2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Amalia Suciu6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
<