WEDSTRIJD
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Magdalini Adaloglou | Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Greece
05.09.99, 24 Jaar
05.09.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Magdalini Adaloglou vs. Alexandra Vasilyeva - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Magdalini Adaloglou | Alexandra Vasilyeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Magdalini Adaloglou form & Alexandra Vasilyeva form
Magdalini Adaloglou - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 0-2, - Magdalini Adaloglou - scratch | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Rikke De Koning | 7-5, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maahi Shah | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Belgraver | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sayaka Ishii | 5-6, - Magdalini Adaloglou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nelise Verster | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-3, - Magdalini Adaloglou - scratch | wedstrijd detail | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Alana Smith | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Agostina Breval | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 6-3, 5-7, 10-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Suzanie Pretorius | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Tiffany William | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Isabelle Lacy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 7-64, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Alisha Reayer | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Yufei Ren | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |