WEDSTRIJD
26.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Maja Radenkovic | Gala Arangio | 6-0, 6-2 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Sweden
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mexico
03.06.05, 18 Jaar
10318 $
03.06.05, 18 Jaar
10318 $
Maja Radenkovic vs. Gala Arangio - onderlinge wedstrijden
26.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Maja Radenkovic | Gala Arangio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Maja Radenkovic form & Gala Arangio form
Maja Radenkovic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Gala Arangio - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Kali Supova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Bargaoui | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Lea Bathellier | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Josefine Falster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Viola Turini | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Nina Danisova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Lanciaprima | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Kristina Voznyak | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Julia Ronney | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Yoana Moneva | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Merna Refaat | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Sonia Cassani | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Victoria Flores | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |