WEDSTRIJD
23.11.22 | 1e ronde | Maja Radenkovic | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Maja Radenkovic | Sara Lanca | |
1e Service % | 32/46 (70%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/32 (88%) | 17/25 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/46 (46%) | 12/46 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/92 (60%) | 37/92 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-1 | Sara Lanca | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maja Radenkovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maja Radenkovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maja Radenkovic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maja Radenkovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maja Radenkovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maja Radenkovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maja Radenkovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Sweden
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
07.04.02, 21 Jaar
10389 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maja Radenkovic vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
23.11.22 | 1e ronde | Maja Radenkovic | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Maja Radenkovic form & Sara Lanca form
Maja Radenkovic - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |