WEDSTRIJD
09.03.23 | 2e ronde | Makenna Jones | Carole Monnet | 6-4, 7-62 | W25 Boca | Clay |
STATISTIEKEN
Makenna Jones | Carole Monnet | |
1e Service % | 52/74 (70%) | 69/103 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/52 (60%) | 33/69 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/22 (36%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 57/103 (55%) | 35/74 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/177 (54%) | 81/177 (46%) |
Dubbele fouten | 7 | 14 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Makenna Jones | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Makenna Jones | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Makenna Jones | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Makenna Jones | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Makenna Jones | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-4 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Makenna Jones | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Makenna Jones | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Makenna Jones | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Makenna Jones | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Makenna Jones | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Makenna Jones | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
6-6 | Carole Monnet | |
0-0, 4-2, A-40[BP], 6-2 | ||
7-62 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Makenna Jones vs. Carole Monnet - onderlinge wedstrijden
09.03.23 | 2e ronde | Makenna Jones | Carole Monnet | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | W25 Boca | Clay |
Makenna Jones form & Carole Monnet form
Makenna Jones - laatste wedstrijden
Florianopolis - Clay | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-3, 6-6, - Makenna Jones - scratch | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ann Li | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grace Min | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Louisa Chirico | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jessie Aney | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Xinyu Wang | 5-7, 7-66, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Caroline Dolehide | 7-66, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Astra Sharma | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Lexington - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Caroline Dolehide | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Katie Swan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Elizabeth Eades | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Dallas - I. hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yafan Wang | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Reese Brantmeier | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Mia Kupres | 7-64, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Tamira Paszek | - | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |