WEDSTRIJD
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Malak El Allami | Emma Slavikova | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Morocco
28.07.06, 17 Jaar
28.07.06, 17 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
24.01.03, 21 Jaar
24.01.03, 21 Jaar
Malak El Allami vs. Emma Slavikova - onderlinge wedstrijden
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Malak El Allami | Emma Slavikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Malak El Allami form & Emma Slavikova form
Malak El Allami - laatste wedstrijden
Australian Open - Hard | ||||
20.01.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Tian Jialin | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Yanan Hou | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-1, Lara Pfeifer - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Salma Loudili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
10.07.23 2e ronde | vs. Hannah Klugman | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde | vs. Anya Murthy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde | vs. Federica Urgesi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jade Haller | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.01.23 Finale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 0-2, - Malak El Allami - scratch | wedstrijd detail | |
31.12.22 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | Carolina Kuhl - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.12.22 Kwartfinale | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.22 2e ronde | vs. Feryel Ben Hassen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.12.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Emma Slavikova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Nikola Breckova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Karin Altori | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Clara Cwajgenbaum | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 0-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlet Kavanagh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonie Kung | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 4-6, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Amelie Smejkalova | 7-65, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Julia Stamatova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |