WEDSTRIJD
27.04.21 | 1e ronde | Malene Helgo | Fanny Ostlund | 6-76, 6-2, 7-5 | W25 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Malene Helgo | Fanny Ostlund | |
1e Service % | 53/101 (52%) | 66/99 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/53 (68%) | 36/66 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/48 (48%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 9/10 (90%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/99 (52%) | 42/101 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/200 (55%) | 90/200 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Malene Helgo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Malene Helgo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Malene Helgo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Malene Helgo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Malene Helgo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Malene Helgo | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Malene Helgo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Malene Helgo | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Malene Helgo | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Malene Helgo vs. Fanny Ostlund - onderlinge wedstrijden
23.08.23 | 2e ronde | Malene Helgo | Fanny Ostlund | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Malmo | Clay |
20.06.23 | 1e ronde | Malene Helgo | Fanny Ostlund | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Ystad | Clay |
27.04.21 | 1e ronde | Malene Helgo | Fanny Ostlund | 6-76, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Oeiras | Clay |
27.10.17 | Kwartfinale | Fanny Ostlund | Malene Helgo | 7-5, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | Stockholm | I. hard |
Malene Helgo form & Fanny Ostlund form
Malene Helgo - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |
Fanny Ostlund - laatste wedstrijden
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
22.12.23 Halve finale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail |