WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Mana Kawamura | Nikola Tomanova | 1-6, 6-4, 10-5 | W25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mana Kawamura vs. Nikola Tomanova - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Mana Kawamura | Nikola Tomanova | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Clay |
Mana Kawamura form & Nikola Tomanova form
Mana Kawamura - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Nikola Tomanova - laatste wedstrijden
W25 Jablonec - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Stare - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
03.05.21 Kwalif. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
17.09.20 2e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.07.20 1e ronde | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trnava - I. hard | ||||
03.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Stuttgart - I. hard | ||||
22.01.20 2e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |