WEDSTRIJD
16.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Mana Kawamura | Tania Munteanu | 6-0, 6-1 | W25 Vrnjacka | Clay |
STATISTIEKEN
Mana Kawamura | Tania Munteanu | |
1e Service % | 23/41 (56%) | 18/44 (41%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/23 (65%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/44 (70%) | 15/41 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mana Kawamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tania Munteanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mana Kawamura | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Tania Munteanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mana Kawamura | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Tania Munteanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Mana Kawamura | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tania Munteanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mana Kawamura | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tania Munteanu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mana Kawamura | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tania Munteanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mana Kawamura | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
11.10.02, 21 Jaar
11.10.02, 21 Jaar
Mana Kawamura vs. Tania Munteanu - onderlinge wedstrijden
16.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Mana Kawamura | Tania Munteanu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Vrnjacka | Clay |
Mana Kawamura form & Tania Munteanu form
Mana Kawamura - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sahra Dennehy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Smriti Bhasin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ana Grubor | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tiffany William | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Aravane Rezai | 7-68, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Schena Benamar | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 6-4, 5-7, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 7-63, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Tania Munteanu - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Knez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Patricia Maria Tig | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Anamaria Federica Oana | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yujiao Che | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.23 Kwalif. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Kummel | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nora Svensson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patsy Daughters | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Habiba Mohamed Yousry Ahmed | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Julie Struplova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonarda Kajkic | 0-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Split - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |