WEDSTRIJD
29.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Manca Pislak | Doga Turkmen | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
10.10.02, 21 Jaar
31635 $
Manca Pislak vs. Doga Turkmen - onderlinge wedstrijden
29.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Manca Pislak | Doga Turkmen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
19.02.19 | 1e ronde | Manca Pislak | Doga Turkmen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Manca Pislak form & Doga Turkmen form
Manca Pislak - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 Kwalif. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Maribor - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
28.09.22 Kwalif. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Doga Turkmen - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |