WEDSTRIJD
15.11.19 | 3e ronde | Mandy Minella | Eugenie Bouchard | 2-1, - scratch | Houston | Hard |
STATISTIEKEN
Mandy Minella | Eugenie Bouchard | |
1e Service % | 3/5 (60%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 3/3 (100%) | 7/12 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/2 (50%) | 4/8 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 9/20 (45%) | 1/5 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 13/25 (52%) | 12/25 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mandy Minella | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Eugenie Bouchard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mandy Minella | 2-1 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mandy Minella vs. Eugenie Bouchard - onderlinge wedstrijden
15.11.19 | 3e ronde | Mandy Minella | Eugenie Bouchard | 2-1, Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | Houston | Hard |
14.09.16 | 1e ronde | Eugenie Bouchard | Mandy Minella | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Quebec City | Carpet |
Mandy Minella form & Eugenie Bouchard form
Mandy Minella - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 6-73, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
16.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marbella - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 7-62, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 0-1, Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
19.02.22 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.22 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Eugenie Bouchard - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
18.06.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
17.05.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
05.04.23 2e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
01.01.23 Kwalif. | vs. Katie Volynets | - Eugenie Bouchard - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
19.10.22 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - scratch | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 Kwalif. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |