WEDSTRIJD
04.01.13 | 1e ronde van de kwal. | Mandy Minella | Rebecca Marino | 7-610, 6-4 | Hobart | Hard |
STATISTIEKEN
Mandy Minella | Rebecca Marino | |
1e Service % | 44/71 (62%) | 49/94 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/44 (64%) | 34/49 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 17/45 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/94 (46%) | 28/71 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/165 (52%) | 79/165 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 10 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mandy Minella vs. Rebecca Marino - onderlinge wedstrijden
04.01.13 | 1e ronde van de kwal. | Mandy Minella | Rebecca Marino | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | Hobart | Hard |
05.06.10 | 1e ronde van de kwal. | Rebecca Marino | Mandy Minella | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Birmingham | Grass |
05.10.09 | 2e ronde | Mandy Minella | Rebecca Marino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Troy | Hard |
Mandy Minella form & Rebecca Marino form
Mandy Minella - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
22.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maddison Inglis | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Na-Lae Han | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
17.06.22 Kwartfinale | vs. Dalma Galfi | 6-73, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.06.22 2e ronde | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.06.22 Kwalif. | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-73, 12-10 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
05.05.22 2e ronde | vs. Danka Kovinic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.22 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
16.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Marbella - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 7-62, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Jesika Maleckova | 0-1, Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - I. hard | ||||
19.02.22 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.22 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.02.22 2e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.22 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Himari Sato | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Rebecca Marino - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lyla Middleton | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Solana Sierra | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Iryna Shymanovich | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Katherine Sebov | 2-0, Katherine Sebov - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jessika Ponchet | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-66, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-3, 6-79, 7-5 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
29.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shuo Feng | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Osaka - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Nao Hibino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |