WEDSTRIJD
22.07.20 | 1e ronde | Manon Arcangioli | Lea Tholey | 6-3, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lea Tholey | |
0-0, 15-30, 40-40 | ||
Manon Arcangioli | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
2-0 | Lea Tholey | |
0-0, 0-30 | ||
Manon Arcangioli | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-1 | Lea Tholey | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manon Arcangioli | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-1 | Lea Tholey | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Manon Arcangioli | 5-2 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
5-3 | Lea Tholey | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Manon Arcangioli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Manon Arcangioli | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Manon Arcangioli | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Lea Tholey | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manon Arcangioli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Lea Tholey | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Manon Arcangioli | 5-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Lea Tholey | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Manon Arcangioli | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Lea Tholey | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manon Arcangioli vs. Lea Tholey - onderlinge wedstrijden
22.07.20 | 1e ronde | Manon Arcangioli | Lea Tholey | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
12.09.16 | 1e ronde van de kwal. | Manon Arcangioli | Lea Tholey | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Biarritz | Clay |
04.07.11 | 1e ronde van de kwal. | Manon Arcangioli | Lea Tholey | 7-5, 3-1, Lea Tholey - scratch | wedstrijd detail | Izmir | Clay |
Manon Arcangioli form & Lea Tholey form
Manon Arcangioli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
16.10.22 Kwalif. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 Finale | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.07.22 Halve finale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.07.22 Kwartfinale | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.07.22 2e ronde | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 Kwalif. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.21 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail |
Lea Tholey - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - scratch | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
04.10.21 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
16.09.21 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.09.21 2e ronde | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |