INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriana Tona vs. Manon Peral - onderlinge wedstrijden
18.10.18 | 2e ronde | Manon Peral | Miriana Tona | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
11.10.18 | 2e ronde | Miriana Tona | Manon Peral | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Miriana Tona form & Manon Peral form
Miriana Tona - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
21.12.23 Kwartfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.12.23 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Manon Peral - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 1e ronde | vs. Ines Nicault | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Vasanti Shinde | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Canteri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Marie Temin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Thais Castiglioni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.03.19 Kwalif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | - Manon Peral - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.03.19 Kwalif. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 1-0, Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.19 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sewing | 7-68, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.19 Kwalif. | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.19 Kwalif. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Maja Issler | - Manon Peral - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
08.11.18 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-74, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.18 1e ronde | vs. Valentine Bacher | Valentine Bacher - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.10.18 Kwartfinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.18 2e ronde | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.10.18 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
11.10.18 2e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |