INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mara Guth vs. Jasmin Jebawy - onderlinge wedstrijden
18.06.20 | 1e ronde | Mara Guth | Jasmin Jebawy | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mara Guth form & Jasmin Jebawy form
Mara Guth - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Jasmin Jebawy - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Yelena Lebeau | 6-74, 1-2, - Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | - Jasmin Jebawy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 6-0, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Esther Vyrlan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 0-3, - Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Julieta Estable | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ayumi Miyamoto | 1-1, - Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Layne Sleeth | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clemence Mercier | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rancho - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Daria Saville | 2-4, - Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-63, 5-7, 1-3, - Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Rebeca Pereira | 5-7, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |