WEDSTRIJD
07.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Margarita Ignatjeva | Anastasia Burobina | 6-3, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Latvia
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
15.09.93, 30 Jaar
15.09.93, 30 Jaar
Margarita Ignatjeva vs. Anastasia Burobina - onderlinge wedstrijden
07.11.22 | 2e ronde van de kwal. | Margarita Ignatjeva | Anastasia Burobina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Margarita Ignatjeva form & Anastasia Burobina form
Margarita Ignatjeva - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 Kwalif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Anastasia Burobina - laatste wedstrijden
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Mckenna Schaefbauer | 1-6, 0-1, - Anastasia Burobina - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Isabella Chhiv | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
17.01.22 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Escobar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.12.21 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 0-2, - Anastasia Burobina - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 2-6, 7-65, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Verginie Tchakarova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |