WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Margarita Ignatjeva | Ivana Sebestova | 7-64, 6-0 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Margarita Ignatjeva | Ivana Sebestova | |
1e Service % | 36/60 (60%) | 67/94 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/36 (61%) | 30/67 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/24 (38%) | 11/27 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/94 (56%) | 29/60 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Margarita Ignatjeva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Margarita Ignatjeva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Ivana Sebestova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Margarita Ignatjeva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Latvia
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Margarita Ignatjeva vs. Ivana Sebestova - onderlinge wedstrijden
06.11.23 | 2e ronde van de kwal. | Margarita Ignatjeva | Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | W40 Heraklion | Clay |
22.03.23 | 1e ronde | Margarita Ignatjeva | Ivana Sebestova | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Margarita Ignatjeva form & Ivana Sebestova form
Margarita Ignatjeva - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 Kwalif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |