WEDSTRIJD
21.03.23 | Kwalif. | Margarita Ignatjeva | Krystyna Pochtovyk | 6-3, 6-72, 10-7 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Latvia
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
25.06.01, 22 Jaar
17569 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
15.09.98, 25 Jaar
15.09.98, 25 Jaar
Margarita Ignatjeva vs. Krystyna Pochtovyk - onderlinge wedstrijden
21.03.23 | Kwalif. | Margarita Ignatjeva | Krystyna Pochtovyk | 6-3, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
24.07.22 | 1e ronde van de kwal. | Margarita Ignatjeva | Krystyna Pochtovyk | 6-73, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Kottingbrunn | Clay |
Margarita Ignatjeva form & Krystyna Pochtovyk form
Margarita Ignatjeva - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 Kwalif. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Krystyna Pochtovyk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-71, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simay Keles | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ceylin Ipek | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Baranovska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Aslanbas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 0-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Langlais | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Baranovska | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Maria Dragnea | 6-2, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carol Plakk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Irene Lavino | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |