WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Margaux Komano | Anastasiya Zaparyniuk | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
France
25.12.01, 22 Jaar
25.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
27.12.01, 22 Jaar
27.12.01, 22 Jaar
Margaux Komano vs. Anastasiya Zaparyniuk - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Margaux Komano | Anastasiya Zaparyniuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Margaux Komano form & Anastasiya Zaparyniuk form
Margaux Komano - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Britney Chiu | 6-75, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Jiale Zhang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shiyu Ye | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea May Samways | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Ronney | 6-72, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 0-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-76, 4-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 6-73, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Conde | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Lucie Brun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexa Volkov | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Georgia Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Hiba Heni | 6-0, 0-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Grekul | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Anastasiya Zaparyniuk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |