WEDSTRIJD
15.07.19 | Kwalif. | Margaux Orange | Julia Lovqvist | 6-1, 6-3 | W15 Dijon | Hard |
STATISTIEKEN
Margaux Orange | Julia Lovqvist | |
1e Service % | 32/67 (48%) | 23/48 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 10/23 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 9/25 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 28/67 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 8 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Margaux Orange vs. Julia Lovqvist - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | Kwalif. | Margaux Orange | Julia Lovqvist | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Dijon | Hard |
Margaux Orange form & Julia Lovqvist form
Margaux Orange - laatste wedstrijden
W25 Les - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.21 1e ronde | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
15.03.21 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Saint - Clay | ||||
10.09.20 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.02.20 Halve finale | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.20 Kwartfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.20 2e ronde | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.20 1e ronde | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.01.20 2e ronde | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.01.20 Kwalif. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |