WEDSTRIJD
07.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Maria Aldea Wesselly | Svetlana Samardzic | 6-3, 6-3 | W25 Brasov | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
03.06.05, 18 Jaar
03.06.05, 18 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
22.06.04, 19 Jaar
22.06.04, 19 Jaar
Maria Aldea Wesselly vs. Svetlana Samardzic - onderlinge wedstrijden
07.08.22 | 1e ronde van de kwal. | Maria Aldea Wesselly | Svetlana Samardzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Brasov | Clay |
Maria Aldea Wesselly form & Svetlana Samardzic form
Maria Aldea Wesselly - laatste wedstrijden
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Azarko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Nekhaeva | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Rizzetto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Idrizovic | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sysoeva | 6-3, 6-74, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.22 Kwalif. | vs. Sude Ince | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 7-5, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Natasa Kosanin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Anna Gross | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Svetlana Samardzic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Bucharest - Clay | ||||
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Dimitrova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-73, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W60 Brasov - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 Kwalif. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Svetlana Samardzic - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Volkova | 5-3, Darya Volkova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Senic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 Kwalif. | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Laura Radakovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Sara Erenda | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meta Marenk | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Augello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Dunja Maric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rama Bagaeen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | - Svetlana Samardzic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Fuchs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |