WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Maria Alexandra Medeea Popescu | Anastasia Bursa | 6-0, 7-64 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Romania
06.05.01, 22 Jaar
06.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
27.12.98, 25 Jaar
27.12.98, 25 Jaar
Maria Alexandra Medeea Popescu vs. Anastasia Bursa - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Maria Alexandra Medeea Popescu | Anastasia Bursa | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Maria Alexandra Medeea Popescu form & Anastasia Bursa form
Maria Alexandra Medeea Popescu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Nepliy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Arad - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-73, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Toanchina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Arad - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dejana Milenkovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramona Eva Chivu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
23.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Saki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Bursa - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Polina Pavlova | 7-5, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Nastia Anufrieva | 6-73, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ralina Kalimullina | 4-6, 0-3, - Anastasia Bursa - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
19.05.21 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.21 Kwalif. | vs. Barbare Eristavi | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adriana Rajkovic | 7-5, 4-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Inga Strelchuk | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 2-0, Daria Solovyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kampantai | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Kwalif. | vs. Leonor Oliveira | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Khimki - I. hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 Kwalif. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Katerina Siskova (2004) | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
08.07.18 Kwalif. | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |